EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

10 Kasım 2010 Çarşamba

ÖZGÜN, ÇİZGİ FİLM KARAKTERİ OLDU!

Yaz aylarında çıkarmış olduğu tekli (single) çalışması ile dinleyici ile buluşan Özgün,söz konusu çalışmanın ikinci video klibini çekti.Sedat Doğan yönetmenliğinde ''Toz'' şarkısına çekilen klipte mekan olarak Bebek Arifi Korusu tercih edildi.Görüntü yönetmenliğini Murat Tuncel'in üstlendiği video klipte Özgün, Kaan Dağlı tarafından çizgi film karakterine dönüştürüldü.Bir platonik aşk hikeyesinin anlatıldığı video klibin çekimleri 13 saat sürdü.Bir yandan yeni albüm hazırlıklarını sürdüren şarkıcı ''Toz'' ile ekranlarda yerini almaya hazırlanıyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe