EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

4 Kasım 2010 Perşembe

MÜSLÜM GÜRSES'İN ''YALAN'' ALBÜMÜ..

''Aşk Tesadüfleri Sever'' ve ''Sandık'' albümleri ile müzikal kariyerini sürdüren Müslüm Gürses, bu kez ''Yalan'' adını taşıyan albümüyle dinleyici ile buluşuyor.Yine Pasaj Müzik ile yola devam eden sanatçının yeni albümünün prodüktörlüğünü Orhan Şallıel üstlendi.Şebnem Ferah yorumuyla dinlediğimiz ''Sigara'',Şehrazat imzası taşıyan ve Ajda Pekkan yorumuyla dinlediğimiz ''Flu Gibi'',Sezen Aksu-Zülfü Livaneli şarkısı ''Belalım'' albümde yer alan şarkılardan yalnızca birkaçı.Gürses'in ''Yalan'' adını taşıyan albümünün ilk klibi ise Mahir Akyol yönetmenliğinde Şebnem Ferah şarkısı olan ''Sigara''ya çekildi.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe