EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

10 Kasım 2010 Çarşamba

MELİS DANİŞMEND'IN ''DAHA AZ RENK'' Lİ ALBÜMÜ..

''Üçnoktabir'' grubu ile tanıdığımız Melis Danişmend,grubun dağılma kararının ardından solo albümü için hazırlıklara başladı.Bu ay içinde yayınlanacak albüm ''Daha Az Renk'' a dını taşıyor.Akustik gitar ve piyanonun ağırlıkla olarak kullanıldığı albümde tüm söz ve müzikler Melis Danişmend'in kendisine ait olduğu ''Daha Az Renk''te düzenlemelerde Deniz Ilgar,Tansu Kaner,Barış Ertunç,Sertaç Özgümüş,Harun İyicil ve Erman Seven imzalarını görüyoruz.

''Daha Az Renk''in in video klibi ''Bin Doz Öfke'' ise Portecho grubundan tanıdığımız
Tan Tunçağ tarafından çekildi.Şarkıcının eski grubu üçnoktabir ile uzun süre sahne aldığı Mojo'da çekilen klip önümüzdeki günlerde müzik severlerle buluşacak.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe