EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

15 Kasım 2010 Pazartesi

HAYAT MÜZİK ETKİNLİK : ''TARİHE MEYDAN OKUYAN PLAKLAR!''

Nostaljik ve eğlenceli dünyası ile Bomonti’nin Babylon’da gerçekleştireceği “Tarihe Meydan Okuyan 45’likler” partileri her ay geçmişten günümüze renkli anlar yaşatmaya hazırlanıyor! Naim Dilmener’in Türkçe şarkıları ve Sarp Dakni‘nin yabancı parçalarına bu ay canlı canlı Erol Büyükburç ve refikaları Ute eşlik ediyor!

İlki 20 Kasım Cumartesi akşamı gerçekleşecek olan “Tarihe Meydan Okuyan 45’likler” partilerinde Bomonti, sürprizleriyle geçmişin ruhunu günümüze taşıyacak. Naim Dilmener ve Sarp Dakni’ye her ay eşlik edecek farklı bir sanatçının canlı performansı ile renklenecek partiler, alışılagelmişin dışında bir 45’likler eğlencesi yaşamayı garanti ediyor!
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe