EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

8 Kasım 2010 Pazartesi

HAYAT MÜZİK ETKİNLİK : ''SONER SARIKABADAYI''

Son zamanların popüler söz yazarı ve bestecilerinden Soner Sarıkabadayı,son çalışması ''Sadem'' ile ülkenin pek çok yerinde canlı performanslarıyla dinleyicisiyle buluştu.Şarkıcı,bu kez İstanbul Anadolu yakasında ilk konserini vermeye hazırlanıyor.Bostancı Gösteri Merkezi'nde 27 Kasım Cumartesi günü saat 21.00'de sahne alacak Soner Sarıkabadayı konserde ,kendi sesiyle dinleyici ile buluşan şarkılarının yanı sıra ''Koparılan Çiçekler'',''Uçurum'',''İki Medeni İnsan'' ve ''Çifte Kavrulmuş'' gibi farklı solistlerin albüm repertuarlarında yer alan şarkılarını seslendirecek.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe