EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

23 Kasım 2010 Salı

''GÜLDÜNYA ŞARKILARI'' YENİDEN !

2008 yılında yayınlanan ve Türkiye'nin önemli kadın vokalleri tarafından seslendirilen şarkılardan oluşan ''Güldünya Şarkıları'' albümünün ikincisi de raflarda yerini almaya hazırlanıyor.Kadına uygulanan şiddete şarkılarla tepki gösteren albümünün ikincisi de aynı fikirden yola çıkarak hazırlandı.Ancak bu kez,şarkıları söyleyen ve kadına uygulanan şiddete karşı çıkan erkek vokeller oldu.
2.Güldünya Şarkıları albümünde toplam 14 şarkı yer alıyor.Kenan Doğulu ve Yalın ''Ünzile'',Ferhat Göçer ''Kadınım'' ,Cihan Okan ve Mustafa Ceceli ''Huysuz ve Tatlı Kadın'' yorumlarıyla karşımıza çıkıyor.Albümde dinleyebileceğiniz diğer isimler ise Yüksek Sadakat,Enbe Orkestrası,Mirkelam.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe