EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

13 Kasım 2010 Cumartesi

DEMİR DEMİRKAN'IN YENİ PROJESİ : ''BİRİZ''

Türk rock müziğinin önemli isimlerinden Demir Demirkan, din, ırk, mezhep savaşlarının hala var olduğu günümüzde, "Biriz" projesi ile bu topraklardaki dinler arası kardeşliği ve hoşgörüyü dünyaya yansıtmaya ve tüm dünyaya barış mesajı vermeye hazırlanıyor.

Sanatçının kendi prodüktörlüğünde hazırladığı, etnik bütünleşmenin üç farklı kadın üzerinden anlatıldığı "Biriz" projesinde, üç semavi dinden ve bu dinlere mensup farklı kültürlerden (Alevi, Suni, Katolik, Ermeni, Ortodoks, Musevi) bir araya gelmiş rahipler, rahibeler, imamlar, kuyumcular, öğretmen ve öğrenciler gibi farklı meslek gruplarından oluşan Medeniyetler Korosu'nun seslendireceği altı farklı dinde ilahiler dışında Sertab Erener, Aynur ve Ayşenur Kolivar farklı dillerde şarkılar söyleyecek.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe