EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

2 Kasım 2010 Salı

''BU YÜZDEN'' OZAN ÜNLÜ HAYAT MÜZİK'TE!

Şebnem Ferah , Tarkan Gözübüyük ve İskender Paydaş gibi önemli müzisyenlerin jüri olarak yer aldığı Fanta Stage yarışmasında birinci olan Ozan Ünlü ''Bu Yüzden'' şarkısı ile dikkat çekiyor.Temmuz ayında Pasaj Müzik etiketi ile raflarda yerini alan Festival2010 albümünde de yer alan şarkının aynı zamanda söz yazarı ve bestecisi olan Ozan Ünlü Şebnem Ferah,Ceza ve TNK ile birlikte 16 farklı şehri gezerek 3000.000 'in üstünde müzik severe canlı performansını sergileme imkanı buldu.Söz konusu şarkıya geçtiğimiz günlerde Mahir Akyol yönetmenliğinde bir de klip çekildi.''Bu Yüzden'' ile tanınan Ozan Ünlü'yü önümüzdeki günlerde kendisine galibiyet kazandıran şarkısı ile müzik kanallarında izleyebilirsiniz..
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe