EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

12 Kasım 2010 Cuma

BADEM'İN ''3B''Lİ ALBÜMÜ DİNLEYİCİ İLE BULUŞTU!

''Sen Ağlama'' ismini taşıyan şarkılarıyla çıkış yapan ve akabinde ''S'onsuz'' albümleri ile başarısını perçinleyen Badem,kariyerinin üçüncü prodüksiyonu ile dinleyicisi ile buluşuyor.Taşoda Müzik ve Ellipsis ortaklığı ile müzik marketlere bugün sunulan albüm,grubun üçüncü çalışması olması sebebiyle kartonet ve videolar 3 boyutlu bir formatta hazırlandı.Zaten albümün ismi olan ''3B''nin hikayesi de buradan geliyor..1996 yılında Boğaziçi Üniversitesi'nde okuyan Barış,Devrim ve Mustafa isimli üç genç tarafından kurulan grup 2010 yılının Kasım ayında üçüncü albümlerini yayınlamanın heyecanını yaşıyor.
Share this post

2 yorum Yeni Yorum Yap

 1. Anonim10:22

  Habere çok sevindim.Hemen müzik markete!

  YanıtlayınSil
 2. Anonim14:53

  Başarıya başarı katan BADEM çizgisini bozmadan yoluna 3boyutla devam diyor..Anlamlı sözler ve iyi müziği birarada barındıran ve bunu severek keyifle yapan BADEM'i Tebrik ediyorum
  Canan Ttnckr ;)

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe