EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

4 Ekim 2010 Pazartesi

VE YENİDEN HUZURLARINIZDA ''O KIZ'' : ''AYŞEGÜL ALDİNÇ''

Uzun zamandır albüm hazırlığında olduğunu duyduğumuz ancak bir türlü yeni şarkılarına kavuşamadığımız Ayşegül Aldinç hayranlarına beklenen müjdeyi nihayet verdi.Prodüktörlüğünü Emel Müftüoğlu'nun üstlendiği ve 2 yeni şarkıdan oluşan tekli çalışması''O Kız'' ismini taşıyor.Sezen Aksu imzası taşıyan iki yeni şarkının düzenlemeleri Mustafa Ceceli,Ozan Çolakoğlu,Mithat Can Özer ve Dj Suat Ateşdağlı'ya ait.Diskografisinde her biri Türk popu için önem arz eden albümlere imza atan Ayşegül Aldinç yeni çalışması için Nihat Odabaşı objektifinin karşısına geçti.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe