EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

13 Eylül 2010 Pazartesi

''TAKILMA'' DİYEN ÜMİT SAYIN'IN ''BEST OF'' PROJESİ !


Türk pop müziğinin özel isimlerinden birisidir Ümit Sayın..Yorumu,kendi imzasını taşıyan şarkıları ve duruşu ile ayrı bir yeri vardır.90'lı yıllarda ''Hicran'' diyerek başladığı müzikal kariyerinde aynı zamanda çok sayıda önemli şarkı ile bir çok sanatçının albüm repertuarlarında da yer almıştır Sayın.

Şimdilerde ''Takılma'' adını taşıyan teklisi ile müzik marketlerde uzun bir süreden sonra yerini alan Ümit Sayın bir yandan Kasım ayında çıkaracağı Best Of albümünün hazırlıklarını sürdürüyor.Tarkan'ın seslendirdiği ''Dön Bebeğim'' ve 'Git'',Bendeniz'in ikinci albümünde yer alan ve dönemin en başarılı yavaş şarkılarından birisi olan ''Gönül Yareler İçinde'' gibi kült şarkıların yer alacağı ''Best Of Ümit Sayın'' albümünde aynı zamanda ''Takılma'' dışında 2 yeni şarkı da yer alacak..Ayrıca söz konusu albümde yer alan şarkıların bir kısmı tamamen akustik kaydedilecek.

Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe