EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

1 Ekim 2010 Cuma

SİBEL TÜZÜN'DEN ''SATEN'' BİR ALBÜM!

Türk popunun önemli seslerinden Sibel Tüzün,uzun bir sürenin ardından nihayet yeni albümü ile müzik marketlerde yerini alıyor.''Saten'' adını taşıyan albümün süpervizörlüğünü başarılı söz yazarı Zeynep Talu üstlendi.Düzenlemelerini Tansel Doğanay'ın yaptığı albüme ismini veren Saten de dahil olmak üzere üç şarkı müziği ve iki şarkının sözleri de Sibel Tüzün'e ait.Ayrıca albümde Fecri Ebcioğlu,Zeynep Talu,Burak Erkul ve Yehuda Offen'in söz ve müzikleri yer alıyor.Albümün ilk video klibi,albüme ismini veren ve aynı zamanda 16 Eylül'de radyolara gönderilen ''Erkekleri Tanıyın''a Mahmutpaşa'da oldukça renkli görüntülerle elde edilerek çekildi.Sibel Tüzün'ün yeni prodüksiyonu ''Saten'' 6 Ekim'de Ossi Müzik etiketi ile tüm müzik marketlerde yerini alacak..
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe