EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

4 Ekim 2010 Pazartesi

SERTAB'DAN SONBAHAR KLİBİ : '' BİR DAMLA GÖZLERİMDE''

Sertab Erener diskografisinin son albümü ''Rengarenk''in yeni video klibi ''Bir Damla Gözlerimde'' şarkısına çekildi.Sözleri Pihnani grubu ile tanıdığımız Sinan Kaynakçı'ya müziği ise Maurici Calogero Joseph'e ait olan şarkının video klibinin yönetmen koltuğunda Erener'in son dönemde çok sayıda klibinde birlikte çalıştığı Burak Ertaş oturdu.Albümün öne çıkan duygusal şarkılarından ''Bir Damla Gözlerimde''ye şarkının havasına uygun olarak duygusal görüntülerden oluşan bir klip çekildi.''Hatırla Sevgili'' ve son olarak ''Gönülçelen'' dizilerinde beğeni kazanan Cansel Elçin'in de Erener'e eşlik ettiği video klip çok yakında ekranlarda yerini alacak.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe