EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

10 Kasım 2010 Çarşamba

SERDAR ŞENEL'İN ALBÜMÜ RAFLARDA,''DÜNYA''SI EKRANDA!

Geçtiğimiz aylarda radyo programcıları ve müzik platformu editörlerine yapılan özel bir gecede görücüye çıkan Serdar Şenel'in ''Sana Tebrikler'' adını taşıyan ilk solo albümü müzik marketlerde yerini aldı.. Bestimage Müzik etiketi ile dinleyici ile buluşan albümün ilk klibi de müzik kanallarında yayınlanmaya başladı. Sözü ve müziği Serdar Şenel'e ait ''Dünya'' şarkısının video klibinin çekimleri Discorium ve Blackk gibi ünlü mekanlarda gerçekleştirildi.Yönetmen koltuğunda albümün aynı zamanda prodüktörlüğünü üstlenen Saygın Şenel'in oturduğu video klibin görüntü yönetmeni ise Oğuz İşdeğer oldu.Güney Afrikalı model Rouxmia Bougas'ın ve 100 kişilik bir figürasyon ekibinin yer aldığı video klibin çekimleri 4 gün sürdü.

12 şarkı ve bir versiyonun yer aldığı albümün müzik direktörlüğünü Cihan Okan üstlendi. Erhan Bayrak,Erdem Yörük,Levent Demirbaş ve Ödül Erdoğan gibi bir müzisyen kadrosuyla hazırlanan prodüksiyonda tüm söz ve müzikler Serdar Şenel imzası taşıyor.''Sana Tebrikler''in en büyük sürprizi ise 90'lı yıllarda yayınladığı ''Gündüz Gece'' ile büyük beğeni kazanan ve çok sayıda önemli albüme eşlik eden Sibel Gürsoy'la bir düet şarkının bulunması..

Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe