EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

15 Ekim 2010 Cuma

''SAVAŞ ŞARKILARI'' ALBÜMLENDİ!

Artist Müzik ilginç bir derleme albümü müzik marketlerde görücüye çıkarıyor..Albümün ismi ''Dünya Savaş Şarkıları''..1. ve 2. Dünya Savaşları sırasında ünlenen ve bir kısmı günümüzde de bilinirliğini sürdüren 20 şarkı söz konusu derlema albümde bir araya geldi.20. yüzyılın savaş yıllarını ve dönemin trajedisini yansıtan 20 şarkıdan bazıları : '' Lili Marlene (Lale Anderson), Katjuscha (La Bande Mungo Cass), Bella Ciao (Gruppo Folk Italiano), J’attendrai(Tino Rossi), Boogie woogie bugle boy (The Andrew Sisters), I’ll be seeing you (Liberace), It’s been a long long time (Harry James & His Orchestra), I Wonder (Louis Armstrong).
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe