EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

4 Ekim 2010 Pazartesi

REYHAN KARACA ''YENİDEN'' MÜZİK MARKETLERDE!


90'lı yıllarda ''Sevdik Sevdalandık'' ile ses getiren Reyhan Karaca geçtiğimiz yıl ''Sevmeyi Bilmeyen Adam'' adlı tekli çalışması ile dinleyici ile buluşmuştu.O dönemden bu yana,müzikal anlamda sesi soluğu çıkmayan şarkıcı ''Yeniden'' müzik marketlerde yerini almaya hazırlanıyor.Sözü ve müziği Şehrazat'a ait olan ve aynı zamanda albüme ismini veren ''Yeniden'' ve Bülent Yetiş imzalı ''Hayat Arkadaşım'' şarkılarına yer veren Reyhan Karaca aynı zamanda söz konusu şarkıların Yasin Keleş ve Ozan Yılmaz remixlerini dinleyici ile buluşturuyor.
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 1. şehrazat şarkısı alana 1 adet yamağı bülent yetiş şarkısı bedava

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe