EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

29 Ekim 2010 Cuma

MÜZİK DÜNYASINA YENİ BİR ''SOLUK'' GELDİ : CEYLAN ERTEM

Anima grubu ile tanıdığımız ve geçtiğimiz günlerde ilk albümünü çıkaran Ceylan Ertem'in ''Soluk'' albüm haberini Hayat Müzik okurlarıyla paylaşmak istiyoruz.Baykuş Müzik bünyesinde farklı prodüksiyonlar üreten Pi Müzik etiketi ile raflarda yerini alan ''Soluk''ta Ceylan Ertem oldukça geniş ve önemli bir müzisyen kadrosu ile çalışmış.Ayşe Tütüncü,Ozan Musluoğlu,Alp Ersönmez,Çağrı Sertel,Cenk Erdoğan gibi isimlerin bir araya geldiği albümde Ceylan Ertem'in kendi imzasını taşıyan şarkıların yanında ''Kızılcıklar Oldu Mu'',Neşet Ertaş'tan ''Gönül Dağı'' ve ''Fikrimin İnce Gülü'' gibi klasikleşmiş eserler yer alıyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe