EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

7 Ekim 2010 Perşembe

''İSMİ SİNA'' İLE BULUŞMA ZAMANI!

Önümüzdeki günlerde müzik marketlerde yerini alacak isimlerden birisi de ''Sina''. Dmc'nin dağıtımını üstlendiği albümün adı : ''İsmi Sina'' Zeynep Talu,Fettah Can,Olcayto Ahmet Tuğsuz gibi çok sayıda önemli söz yazarı ve bestecinin yer aldığı albüm şarkılarıyla olduğu kadar şarkıcının imajı ve tarzı ile de konuşulacak gibi gözüküyor.
Share this post

2 yorum Yeni Yorum Yap

 1. Anonim13:01

  ne zamandır ismini duyduğum ancak dinlemediğim bir isim sina. şarkılarını merak ediyorum,iddialı söz yazarları için çalışmış gerçekten.en azından soner sarıkabadayının olmadığı bir albüm bulabildik:)

  YanıtlayınSil
 2. irite edici bir ses, şarkının sonuna kadar bile dinlenemiyor

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe