EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

20 Ekim 2010 Çarşamba

''FİLMSİZ MÜZİKLER'' YAYINLANDI!

Yaşar Kekeva Plak ve Kalan Müzik etiketi ile yeni bir albüm raflarda yerini aldı.İlke Ulaş Kuvanc'a ait albümün ismi ''Filmsiz Müzikler''.Albümün bu ilginç isminin bir nedeni var elbette..İlke Ulaş Kuvanc'a göre ''“dinleyenleri kendi hayatlarının filmlerinde başrol oyuncusu olarak hissettirecek bir duygu dünyasına taşıyacak tematik bir müzikal ve his bütünlüğü”nden''oluştuğu için albüme bu isim uygun görülmüş.Kayıtları müzisyenin kendi stüdyosu ve Ankara Mars Stüdyolarında gerçekleştirilmiş.Müzikler kadar dikkat çeken görseller ise Koray Kasap ve Kemel Kekeva yönetmenliğinde ,Koray Kasap'ın Asya Kıtasındaki çekimlerinden elde edilmiş.Dinleyici ile buluşan söz konusu albümün devamı niteliğindeki 2,3 gibi sürecek diğer halkaları da önümüzdeki zaman diliminde müzik marketlerde yerini alacak.
Share this post

2 yorum Yeni Yorum Yap

 1. Anonim21:27

  farklı bir albüm olmuş,dün müzik marketten edindim.haber için teşekkürler.

  YanıtlayınSil
 2. Anonim20:28

  Muhteşem bir albüm olmuş, gerçekten de beni derinlere indirdi ve hayallere sürükledi. son zamanlarda böyle bir müzik arıyormuşum. Çok iyi yaa tavsiye ediyorum herkeze .

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe