EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

9 Kasım 2010 Salı

''BİRKAÇ BEDEN ÖNCE'' GÖKHAN TEPE !


90'lı yılların sonlarına doğru adım attığı müzik sektöründe çok sayıda albüm ve şarkıyı dinleyici ile buluşturan Gökhan Tepe,''Birkaç Beden Önce'' ile yeniden sevenleriyle..
''Vur''adını taşıyan son albümünde Dmc ile çalışan şarkıcı yeni albümü için Sony Müzik'le anlaştı.Gökhan Tepe, 2011 yılının ilk aylarında çıkması plananan altıncı stüdyo albümü öncesinde sözleri Şebnem Sungur'a ve bestesi de kendisine ait olan ''Birkaç Beden Önce''yi görücüye çıkardı.Aranjörlüğünü Erhan Bayrak'ın yaptığı şarkının video klibi Ceyda Sarıhan tarafından çekildi.Albüm öncesi dinleyiciye ulaşan şarkı ve iki versiyonu tekli (single) formatında 11 Kasım'da raflarda da yerini alacak.

Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe