EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

12 Ekim 2010 Salı

BİR KEZ DAHA ''SERTAB GİBİ'' BİR ALBÜM!

Geçtiğimiz haftalarda Fuat Güner'in 1999 yılında müzik marketlere sunduğu ancak şu anda piyasada bulunmayan solo albümünün Emi tarafından yeniden basıldığı haberini sizinle paylaşmıştık.Müzik takipçilerini ve özellikle arşivcileri mutlu eden haberleri iletmeye devam ediyoruz.2010 yazında çıkardığı ve bu süreç içerisinde çok sayıda konser veren,üçüncü video klibini de geçtiğimiz günlerde ''Bir Damla Gözlerimde'' isimli şarkıya çeken Sertab Erener cephesinden de bir yeniden basım haberi geldi.1997 yılında yayınlanan ve Erener kariyerinin en önemli albümlerinden birisi olan ''Sertab Gibi'' de yeniden müzik marketlere sunuluyor.Söz konusu albümü 14 Ekim'de İmaj Müzik etiketi ile raflarda bulabileceksiniz.
Share this post

2 yorum Yeni Yorum Yap

 1. Anonim13:36

  Sadece 90lı yılların değil Türk popunun en iyi albümlerinden birisidir Sertab Gibi.Şu anda yeniden basılmasının sebebini son albümünün başarısına bağlıyorum. Firmalar daha önce de başka sanatçılara böyle sürprizler yapmıştı.Ama mutlu oldum.Müzik marketlerde her daim olması gereken bir albümdür bu.Zaten bizde bir albümün en uzun raf tarihi 5 yıldır.10 yıllık hangi albümü bulabiliyoruz?Sözün özü yepyeni bir albüm çıkmış gibi heyecanlandım!

  YanıtlayınSil
 2. Anonim13:45

  bu süper bir haber arşivimde olmayan ama olması için dünyaları verebileceğim bir albümdü saolun bilgi için :)

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe