EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

25 Ekim 2010 Pazartesi

BABA ZULA'NIN ''GECEKONDU''SU RAFLARDA!

1996 yılında kurulan ve o günden beri kendilerine has kemikleşmiş bir dinleyici kitlesi edinen Baba Zula grubu kariyerinin 7. albümünü yayınladı.Doublemoon etiketi ile müzik marketlerde geçtiğimiz gün yayınlanan albüm ''Gecekondu'' ismini taşıyor.Söz konusu çalışma, şarkılarıyla olduğu kadar görselliğiyle de dikkat çekiyor.Albüm kartoneti,Haldun Taner'in unutulmaz eseri ''Keşanlı Ali Destanı'' oyunu için Mengü Ertel tarafından hazırlanan dekorun çizimlerinden oluşan Charles Richards fotoğraflardan oluşuyor.Canlı performansları ile de büyük ses getiren grup üyeleri Kopenhang'da düzenlenecek Womex'te özel bir gösteri hazırlayacak olmalarının heyecanını da yaşıyorlar.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe