EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

19 Ekim 2010 Salı

AYLA ÇELİK VE ''LAVANTA''SI İLE TANIŞIYORUZ!

Bugüne kadar müzik sektörünün arka planında çalışmalarını sürdüren Ayla Çelik ilk albümü ''Lavanta''yı dinleyici ile buluşturuyor.Dokuz Sekiz Müzik etiketiyle raflarda yerini alan albümün prodüktör koltuğunda Ahmet Çelenk oturuyor.Albüm öncesi çok sayıda reklam jingle'ı seslendiren Ayla Çelik aynı zamanda Sibel Can'ın seslendirdiği ''Benim Adım Aşk'' şarkısının da söz yazarı ve bestecisi.Geçtiğimiz sezon Yaprak Dökümü dizisinde yayınlanan ve dizide yayınlanıp meşhur olan şarkılar listesine giren ''Bir Dönebilsem'' de şarkıcıya ait bir diğer tanıdık şarkı.
9 şarkının yer aldığı ''Lavanta''albümünde biri hariç tüm söz ve müzikler Ayla Çelik imzası taşıyor. ''Mavi Ortancalar''isimli şarkının sözleri ise geçtiğimiz yıllarda kaybettiğimiz usta söz yazarı Aysel Gürel'e ait.Söz konusu albümde Selim Çaldıran,Mustafa Ceceli,Efe Bahadır,Genco Arı ve Ozan Çolakoğlu gibi önemli aranjörlerin imzalarını görüyoruz.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe