EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

16 Ekim 2010 Cumartesi

ARABESKİN FARKLI FORMU : ''ARABESQUE PROJECT''

Son dönemde pop müziğin önde gelen isimlerin de arabesk şarkıları sıkça seslendirmesi ve hatta konsept albümler yapılması ile beraber yeniden gündeme gelen arabesk müziğin bir de ''alternatif temsilcileri'' ile tanıştık.Alternatif arebeskin temsilcisi olduklarını ifade eden grup ''İstanbul Arabesque Project'' ismini taşıyor.2 yıl önce Barbaros Akbulut tarafından kurulan grup ilk albümlerinde Hakkı Bulut'un ''İkimiz Bir Fidanın'' ve ''Son Mektup'',İbrahim Tatlıses'in ''Allah Allah'' gibi şarkılarını rock formunda yorumlamışlar.Albüm Esen Müzik etiketi ile müzik marketlerde yerini aldı.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe