EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

4 Eylül 2010 Cumartesi

''YENİ BİR GÜN''DEN YENİ KLİP!


İlk albümü ''Yeni Bir Gün'' ile dinleyici ile buluşan Atakan Ilgazdağ,söz konusu prodüksiyonun ikinci video klibini,albüme ismini veren şarkıya çekti.Ceyda Sarıhan yönetmenliğinde çekilen video klipte mekan olarak Beykoz eski Sümerbank fabrikası kullanıldı.''Yeni Bir Gün''de Ilgazdağ'a Bulgar manken Geya Antonova eşlik etti.
Share this post

2 yorum Yeni Yorum Yap

 1. Anonim21:34

  İlk klibi çok beğenmiştim ama daha ikincisini izleme fırsatım olmadı.En kısa sürede izlerim.

  YanıtlayınSil
 2. Anonim17:42

  ilk klipden sonra bu kötü olmuş.ilk video beklentileri yükseltmişti.bu fazla sıradan olmuş.ne bileyim ilk albüm tabiki para gerekli ama slr fotoğraf makinesiylede çok iyi videolar çekildiğini ne şahidim.paradan çok daha kreatif düşünülmei bu konuda...

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe