EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

24 Eylül 2010 Cuma

SONER ARICA ''NEREDEYDİN'' İLE EKRANLARDA!

Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden Soner Arıca,Ossi Müzik etiketi ile geçtiğimiz aylarda dinleyicinin beğenisine sunduğu ''Yarın Her Şey Değişebilir'' albümünün ilk video klibini çekti.Radyo programcılarının ve Fan Club üyelerinin isteği üzerine klip şarkısı ''Neredeydin'' olarak belirlendi.Ayrılık kararı vermek üzere olan bir çiftin hikayesinin anlatıldığı video klibin senaryosu özellikle yazı ve röportajları ise ses getiren bir isim, Suat Kavukluoğlu'na ait.Yönetmenliğini de Suat Kavukluoğlu ve Ferit Çetinkaya'nın üstlendiği çalışmada Arıca'ya Elif Baş eşlik etti.Bugüne kadar 46 video klibi müzik severlerle buluşturan Soner Arıca,son albümü ile bu sayıyı 50'ye tamamlamayı planlıyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe