EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

28 Eylül 2010 Salı

REDD ''PRENSESİN UYKUSUYUM'' İLE YENİ UFUKLARDA!

50/50 adını taşıyan ilk albümleri ile 2005 yılında müzik severlerle buluşan Redd,o günden bugüne çok sayıda şarkıyı ve video klibi takipçileriyle buluşturdu.Şarkılarında sadece aşk temasını işlemeyen ve bu anlamda da farklı bir duruş sergileyen grup 2006 yılında yayınlanan ''Kirli Suyunda Parıltılar'' albümünde yer alan ''Prensesin Uykusuyum'' şarkısı ile ünlü yönetmen Çağan Irmak'a ilham vermiş.Çağan Irmak'ın yakında vizyona girecek yeni filminin müzikleri Redd grubunun imzasını taşıyor.Ekim ayının ilk haftası yayınlanması planan klibin yönetmenliğini de Çağan Irmak yaptı.Kemerburgaz'da çekilen video klip 19 Kasım'da vizyona girecek filmden görüntülerin yanı sıra grubun performans sahnelerini de içeriyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe