EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

19 Eylül 2010 Pazar

LOVE ALLA TURCA'SI İLE DENİZ GÜNGÖR MÜZİK MARKETLERDE!

Bugüne kadar Ajda Pekkan,Feridun Düzağaç,Teoman,Kıraç,Yavuz Çetin gibi çok sayıda ünlü isimle stüdyo ve sahne çalışmalarına imza atan Deniz Güngör, Lola's World Music yapımı bünyesinde ilk solo albümü ''Love Alla Turca'' yı yayınladı.Göksün Çavdar,İzzet Kızıl Tolga Ünaldı gibi müzisyenlerin destek olduğu albümde 12 şarkı yer alıyor.

Deniz Güngör'ün müzikle alakalı uğraşları sadece söz konusu albüm ya da önemli sanatçılarla gerçekleştirdiği sahne performansları ile sınırlı değil.Müzisyen aynı zamanda ''Aqua Drum'' adını verdiği çelik el davullarının da yaratıcısı Müziğe akışkan bir karakter kazandırdığını ifade ettiği ''Aqua Drum''u da albümünde kullanan ve tarzlar içine sıkışmamış bir albüm yaptığı söylenen Deniz Güngör'e kulak vermek için yeterince sebebiniz var..Türkiye dağıtımını Yeni Dünya Müzik'in yaptığı ''Love Alla Turca'' yı müzik marketlerden ilk fırsatta edinebilirsiniz.

Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe