EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

5 Eylül 2010 Pazar

HANDE'YLE YAZ BİTMEZ!

Son albümü ''Hande'ye Neler Oluyor'' ile uzun süre konuşulan Hande Yener,şimdilerde yeni çalışmasını dinleyici ile buluşturuyor..Radyolara gönderilen ve kısa sürede playlistlerde sıklıkla yer alan şarkı ''Uzaylı'' ismini taşıyor..Sözü ve müziği yine Sinan Akçıl'a ait olan şarkının da yer aldığı albümde ,Yener'in son albümdeki şarkılarının remixleri de bulunuyor.Albümün klibi ise adıyla ilk günden merak uyandıran ''Uzaylı''ya Kemal Doğulu yönetmenliğinde geçtiğimiz günlerde çekildi.
Share this post

3 yorum Yeni Yorum Yap

 1. Anonim00:15

  Hande Yener bence yine Alper Narman'la çalışmalı.Sadece tek bir isimle devam etmemek lazım.

  YanıtlayınSil
 2. melih20:38

  Alper Narman,özellikle Ertuğ Engin(kim bilebilir aşkı,yola devam)Mete Özgencil 'le çlaışmalı çünkü Apayrı albümün bütün parçaları hit..

  YanıtlayınSil
 3. Anonim21:56

  Keşke bayram gelmeden albüm çıksaydı : (

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe