EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

3 Eylül 2010 Cuma

FETTAH CAN'IN KOMŞU BAŞARISI!


İlk albümü ''Hazine'' ile dikkatleri üzerine çeken Fettah Can bugüne kadar İzel,Zeynep Casalini,Hande Yener,Gülben Ergen gibi çok sayıda önemli ismin repertuarında şarkılarıyla yer aldı..Murat Boz yorumuyla dinlediğimiz ,sözü ve müziği Fettah Can'a ait olan geçtiğimiz yılın iddialı şarkılarından ''Özledim'' bu kez Yunanistan'da dinleniyor..Yunanistan'ın sevilen şarkıcılarından Giorgos Mazonakis,''Özledim'' şarkısını ''Ela na deis'' ismiyle yorumladı.Yunanistan'ın Robbie Williams'ı olarak lanse dilen Giorgos Mazonakis, albümünde yine Fettah Can'a ait ''Hazine'' ve ''Duvar'' şarkılarına da yer verdi.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe