EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

15 Eylül 2010 Çarşamba

DJ GÜLBAHAR KÜLTÜR'DEN 2 YENİ DERLEME ALBÜM


Lola's Wold Record
imzası taşıyan iki yeni derleme albüm müzik marketlerde yerini aldı.''I love İstanbul'' ve ''Made in Turkey 5'' isimlerini taşıyan bu iki yeni derleme albümde pek çok sanatçı sizi bekliyor..Her iki albüm de çift diskten oluşuyor.


Dj Gülbahar Kültür'ün hazırladığı albümlerde hem bildiğimiz hit şarkılar hem de ülkemizde yeteri kadar gündem yaratmamış ancak ''iyi'' kategorisine rahatlıkla koyabileceğimiz şarkılar bulunmakta (Emir'in Ben Sen Olamam'ını da Cem Özkan'ın Nobel Barış Ödülü şarkılarını da aynı albümde dinleyebiliyoruz) Bu anlamda, albümlerin zekice ve iyi bir hazırlık aşamasından sonra hazırlandığını söyleyebiliriz.''Made İn Turkey'' albümünde Atiye,Teoman,Funda Arar,Umay Umay,Aylin Aslım,Bora Uzer,Ayça Şen,Mor Ve Ötesi gibi isimler yer alırken , ''I Love İstanbul''da Mercan Dede,Burhan Öçal,Kaan Gökman,Deniz Güngör ve Cüneyt Çakım'a kulak veriyoruz.
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 1. Anonim23:34

  Ben çok destekliyorum bu derleme albümleri.dünyada bu ayrı bir sektör.gülbahar kültürü de ayrıca tebrik ediyorum.nasıl ki putumayo albümleri varsa yada buda bar serisi varsa bu da aynen öyle bir seri.başarılarınızın devamını dilerim

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe