EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

28 Eylül 2010 Salı

BİTMEYEN TUTKU PLAKLAR YİNE YENİ YENİDEN DİNLEYİCİ İLE BULUŞUYOR!

Ajs Müzik koleksiyoncuları mutlu edecek albümler yayınlayıp,arşivlere önemli prodüksiyonlar sunmaya devam ediyor.Geçtiğimiz aylarda yayınlanan ''Ajda Pekan Greek Songs'' ve 23 şarkıdan oluşan ''Best Of Haris Alexiou'' albümleri bunlardan yalnızca ikisi.

Titizlikle hazırlanmış ve kitapçık şeklindeki kartonetlerle satışa sunulan söz konusu albümler aynı zamanda plak tutkunları için cd formatının dışında plak olarak da yayınlandı.Müzik marketlerde bulabileceğiniz ve sınırlı sayıda üretilen plaklar için gecikmemekte fayda var.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe