EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

21 Eylül 2010 Salı

''AŞK BANA KALIR'' DİYEN ZELİHA SUNAL...

Başarılı sahne performansları ile dikkat çeken Zeliha Sunal yeni albümü ''Aşk Bana Kalır'' ile dinleyici ile buluştu.Tmc etiketi ile raflarda yerini alan albümün çıkış şarkısı,''Kıyamadım'' son dönemin rağbet gören söz yazarı ve bestecilerinden Zeki Güner'e ait..''Gözlerinde Duruyor Aşk'' ve ''Cemre'' Güner'e ait diğer şarkılar.Albümün isim şarkısı ''Aşk Bana Kalır'' ise Aysuda Ülkü Zeren imzası taşıyor.Albümde bir tane de cover şarkı yer alıyor.Rıfat Şanlıel ve Mehmet Yüzüak'a ait ''Sevda Yolu'', Zeliha Sunal'ın tarafından yeniden yorumlanmış.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe