EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

20 Eylül 2010 Pazartesi

AJDA PEKKAN & BEŞ YIL ÖNCE ON YIL SONRA CD FORMATINDA!


Geçtiğimiz haftalarda yayınlanan Hümeyra ve Beş Yıl Önce On Yıl Sonra albümlerinden sonra yine Ossi Müzik etiketi ile önemli bir albüm daha cd formatında dinleyici ile buluşuyor.Söz konusu albümün ismi ''Ajda Pekkan & Beş Yıl Önce On Yıl Sonra''

1985 yılında Ajda Pekkan'ın evlendiği gün yayınlanan ve nikah davetinde de çalınan albümde çok sayıda önemli şarkı yer alıyor.Fikret Şeneş imzalı ''Şarkılar'' ve O Benim Dünyam bunlardan sadece birkaçı.Hakan Eren'in yapımcılığını üstlendiği albüm stüdyo bantlarından digital ortama Bora Ebeoğlu tarafından aktarılırken,kapak tasarım resmi orjinal plak kapak resimlerinden Zeliha Topaloğlu tarafından uyarlandı.

Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe