EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

22 Eylül 2010 Çarşamba

2010 EYLEM'DEN,2010 İSTANBUL DÖNÜŞÜ!

''Aman'' şarkısıyla hayatımıza giren ve kısa sürede büyük beğeni kazanan Eylem,yepyeni teklisi ''2010 İstanbul'' ile önümüzdeki hafta yeniden müzik severlerle buluşacak.Dokuz Sekiz Müzik etiketi ile raflarda yerini alacak olan çalışmada dinleyiciyi kısa sürede yakalamayı başaracak ''İstanbul'' şarkısı ve söz konusu şarkının Türkçe,İngilizce,Rusça,Almanca,İtalyanca ve Japonca olmak üzere 6 farklı dilde okunmuş versiyonları bulunmakta.
Share this post

3 yorum Yeni Yorum Yap

 1. Anonim22:12

  Eylem'i nerelerde olduğunu merak ediyordum doğrusu.Şarkıyı dinlemedim açıkçası ama fotoyu beğendim.İmaj çalışması güzel olmuş.Başarılar.

  YanıtlayınSil
 2. furkantunc00:19

  Çıkmasını sabırsızlıkla ve heyecanla beklıyoruz.Emınız kı harıka bır sıngle olacak ve Turkıyeyı sallayacak.Senı çok sevıyoruz Eylem.You are my turkısh delıght

  YanıtlayınSil
 3. Anonim21:57

  Eylemin yeni tekli sini çok beğendim

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe