EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

13 Ağustos 2010 Cuma

YONCA LODİ KARİYERİNDE ''MİLAT''


Türk popunun sevilen yorumcularından Yonca Lodi, 2007 yılında çıkardığı ''Yolumu Zor Bulurum''un ardından ''Milat'' ile dinleyici ile buluşuyor.2007 tarihli albüm sonrasında 2008 yılında bir Sezen Aksu klasiği ''Yeter''i ve ardından da sözü ve müziği Zeki Güner'e ait ''Emanet''i yorumlayan şarkıcı yeni albümü ile Eylül ayının ilk haftası müzik marketlerde yerini alacak.

Yeni albüm ''Milat''ın lansman şarkısı ''Düştüysek Kalkarız'' ismini taşıyor.Yonca Lodi,albümün çıkış şarkısı ile beraber ''Tenden Tene'' ve ''Tavan Arası'' isimli üç adet yeni Zeki Güner şarkısının yanında Aysuda Ülkü Zeren'e ait ''Mum Lekesi'' ve kendi imzasını taşıyan ''Milat''a albümde yer verdi. ''Milat''ta karşımıza çıkan diğer şarkılar ise Kapalıçarşı dizisinin müziği ''Gölgelerime Işık Tut'' ve Aysel Gürel'in anısına hazırlanan Çınar albümünde de yer alan ''Yalan Gibi''..Lodi'nin sadece digital platformlara sunduğu ''Yeter'' ,''Emanet'',''Haksızlık Değil Mi ?'' şarkıları da Milat'ta mevcut.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe