EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

11 Ağustos 2010 Çarşamba

YILDIZ USMONOVA : ''KIBLE BENİM KALBİMDE''


''Dünya'' adını taşıyan albümü ile büyük beğeni kazanan Yıldız Usmonova,Ramazan ayının gelmesiyle beraber dönemsel olarak da ilgi çekecek bir proje ile dinleyici ile buluşuyor.''Kıble Benim Kalbimde'' ismini verdiği albümde sanatçının 2006 yılında yaptığı Hac ziyareti sonrasında yaptığı şarkılar yer alıyor.

Müzik direktörlüğünü
Febyo Taşel'in yaptığı prodüksiyonda söz yazarı olarak yine eserleriyle çok konuşulan bir isim;Günay Çoban'la çalışılmış.Yıldız Usmonova aynı zamanda yeni albümünde Türkiye'deki Özbek vatandaşları için Özbekçe şarkılar yorumladı.Albümün cuma günü Şafak Karaman Production etiketi ile müzik marketlerde yerini alması planlanıyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe