EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

3 Ağustos 2010 Salı

SERTAB ERENER'DEN ŞARKILAR !

Son albümü ''Rengarenk'' ile müzik listelerinin üst basamaklarında gördüğümüz Sertab Erener dün akşam Harbiye Açık Hava Tiyatrosu'nda sevenleriyle buluştu.Yoğun bir ilgiyle karşılaşan Erener,konserde son albümü Rengarenk'ten şarkıların yanında eski şarkılarına da yer verdi.Sanatçının ''Aşk'' ,''Vur Yüreğim'' ve ''Bir Varmışım Bir Yokmuşum'' şarkılarında aldığı alkış yeri göğü inletecek türdendi.Sertab Erener şarkıları kadar gecede giydiği kostümlerle de dikkatleri üzerine çekti.Hitt Production ve Kral Tv tarafından gerçekleştirilen konser maratonu hız kesmeden devam edecek.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe