EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

9 Ağustos 2010 Pazartesi

MUSTAFA CECELİ'DEN İLK AÇIK HAVA KONSERİ

Son dönemin en iyi çıkışlarından birisine imza atan Mustafa Ceceli,dün gece Harbiye Açık Hava Tiyatrosu'nda ilk kez sahne aldı.Açık Hava'daki ilk sahne deneyiminin kendisine verdiği heyecanı sık sık dile getiren genç müzisyen sahneye seyircilerin arasından geçerecek çıkmayı tercih etti.Kendi adını taşıyan ilk solo albümündeki şarkıları seslendiren Mustafa Ceceli,onu dinleyici ile buluşturan ''Unutamam''ı ,ve Uzay Heparı Sonsuza albümünden ''Karanfil''i de yorumladı.


Bugüne kadar çok sayıda önemli şarkının aranjesine imza atan müzisyen,kendisi için önemli olduğunu söylediği çalışmalarından örnekler de verdi.''Aklım Karıştı'',''Aşk-ı Kıyamet'',''İkili Delilik'',''Çakkıdı'' söz konusu şarkılardı.Konserin ikinci yarısında gecenin beklenen konuğu Ajda Pekkan sahnedeydi.Ajda Pekkan'ın klasikleşen ''Oyalama Beni'',''Yazık Olur'' ve ''Son Yolcu'' şarkılarına yer verilen gecede Ceceli'ye 2 kız 2 erkek olmak üzere 4 dansçı eşlik etti.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe