EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

10 Ağustos 2010 Salı

HÜMEYRA'NIN ŞARKILARI !


Ossi Müzik arşiv meraklılarına önemli prodüksiyonlar sunmaya devam ediyor.Hümeyra'nın 1984 yılında 33'lük olarak sadece 2222 adet basılan ve şu anda bulunması neredeyse imkansız hale gelen plağı şimdi cd formatında müzik marketlerde yerini alıyor.'

''Benim Şarkılarım'' adını taşıyan albümde Hümeyra'nın ve Esin Engin'in besteleri,Nazim Hikmet,Aziz Nesin,Refik Durbaş,Müştak Erenus,Aşık Veysel,Karacaoğlan gibi çok değerli ve Türk Edebiyatı açısından mihenk taşı olarak değerlendirilen isimlerin dizeleri bulunuyor.Kartonet yazısını Asu Maro'nun yazdığı albümdeki şarkılar orjinal stüdyo bantlarından stüdyo ortamına Bore Ebeoğlu tarafından aktarıldı.Kapak tasarımı ise Zeliha Topaloğlu tarafından hazırlandı.

Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe