EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

23 Ağustos 2010 Pazartesi

HAYAT MÜZİK YENİ : ''CÜNEYT ERGÜN''


Hayat Müzik Platformu'nda bu haftanın yenisi Cüneyt Ergün oldu.İlk albümü ''Teleften Bir Gece Masalı'' ile müzik marketlerde yerini alan Cüneyt Ergün dört yaşında ağlamaktan sıkılmış ve ıslık çalmaya başlamış..Cümle,bizim değil basın bülteninde yer alan ifadenin ta kendisidir.

Seyhan Müzik
etiketi ile yayınlanan albüm müzik marketlerde yerini almadan önce internet ortamında hatrı sayılır bir tıklamaya sahip olmuş.Cüneyt Ertegün'ün söz konusu albümünün yanında ''Yerçekimsiz Söylemler Kılavuzu'' aıdnı taşıyan kitabı da önümüzdeki günlerde kitapçılarda yerini alacak.

Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe