EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

6 Ağustos 2010 Cuma

EMRE YÜCELEN'İN ''KELEBEK''İ

Bugüne kadar çok sayıda jingle ve remix çalışma ile müzik dünyasında mutfak kısmında yer alan Emre Yücelen ilk albümü ''Kelebek'' ile müzik marketlerde yerini aldı.Emre Yücelen Arpej Yapım etiketi dinleyici ile buluşan ''Kelebek'' albümü hakkında Hayat Müzik Platformu okurlarına '' Albümdeki 9 şarkı benim uzun yıllardır biriktirdiğim ve müzik hayatımdaki farklı dönemleri kapsayan özel şarkılar. Hepsinin anlamı farklı ancak hepsi 'Kelebek' albümünde bir bütünü oluşturuyorlar. İlk albümümü büyük bir heyecanla , dinleyicilerin beğenisine sunuyorum. Herkese sevgilerimle''dedi.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe