EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

11 Ağustos 2010 Çarşamba

BEŞ YIL ÖNCE ON YIL SONRA


Seksenli yılların sevilen vokal topluluğu ''Beş Yıl Önce On Yıl Sonra'' 2010 Ağustos'unda yeniden dinleyici ile buluşuyor.Nilgün Onatkut,Atakan Ünüvar,Mehmet Horoz ve Esma Erdem'den oluşan grup Ajda Pekkan ve Nükhet Duru ile ortak çalışmalara imza atmanın yanı sıra 1984 yılında Eurovision şarkı yarışmasnda ''Halay'' isimli şarkıyla ülkemizi temsik etti.Ossi Müzik etiketi ile yarın müzik marketlerde yerini almaya hazırlanan ''Beş Vals On Tango'' albümündeki şarkıları stüdyo ortamına Bora Ebeoğlu aktardı.Kapak tasarımı ise Zeliha Topaloğlu tarafından hazırlandı.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe