EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

3 Ağustos 2010 Salı

87 YIL SONRA GERÇEKLEŞEN TARİHİ KONSER!


İlk solo albümü ile iyi bir çıkış yakalayan ve ikinci albümü ile de bu başarısını perçinleyen Emre Aydın Gümülcine'de konser verdi.Yunanlı ve Türk dinleyicileri buluşturan konserin özelliği ise Emre Aydın'ın 87 yıl sonra Gümülcine'de konser veren ilk Türk sanatçı olmasıydı.Konser sonrası emreaydın “Müzik evrenseldir; din, dil, ırk ayırt etmez. Hem Türk hemde Yunanlı dinleyicilerin beraber konser alanını doldurmaları ve bu konserle birlikte bir kez daha müziğin birleştirici etkisini görmek, bunun canlı şahidi olmak çok etkileyiciydi.” dedi.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe