EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

2 Temmuz 2010 Cuma

''SANA TEBRİKLER'' SERDAR ŞENEL

Bestimage Music geçtiğimiz günlerde yaptığı özel lansman gecesinde ilk prodüksiyonunu görücüye çıkardı..Kuruçeşme Blackk'te yapılan geceye Türkiye radyolarının önde gelen programcılarının yanı sıra Gerçek Pop,Müzik Gazetesi ve Hayat Müzik Platformu editörleri katıldı.Serdar Şenel'in, on şarkıdan oluşan ''Sana Tebrikler'' albümünün şarkılarının dinletildiği gecede,albümün çıkış şarkısı yapılan oylama sonucu belirlendi.Solist Danışmanlığını ve müzik koordinatörlüğünü Cihan Okan'ın üstlendiği ''Sana Tebrikler'' albümünün düzenlemelerinde Erhan Bayrak,Erdem Yörük ve Levent Demirtaş imzalarını görüyoruz.Aynı zamanda başarılı bir görsel tasarımcı olan Serdar Şenel,Oğuz İşdeğer tarafından çekilen albüm fotoğraflarının görsel kurgusunu bizzat kendisi oluşturmuş.Söz konusu albümün kısa bir zaman içinde müzik marketlerde yerini alması planlanıyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe