EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

19 Temmuz 2010 Pazartesi

BERKSAN : ''BENİ SEVİYOR''


Çilek,Tıpış Tıpış,Öpüşelim mi gibi şarkılarla tanıdığımız Berksan son albümü Zaaf'ın ardından yeni çalışması için çoktan kollarını sıvamış.Şarkıcı,Ramazan ayında müzik marketlere sunacağı albüm öncesinde ''Beni Seviyor'' adını taşıyan tekli (single) çalışması ile dinleyici ile buluşuyor.Sözü ve müziği Berksan'a ait olan,düzenlemesine aynı zamanda şarkıcının kardeşi olan Turaç Berkay Özer'in imza attığı ''Beni Seviyor'' radyolarda yayınlanmaya başladı.Berksan,önümüzdeki ay müzik severlerle buluşacak olan ve 12 şarkıdan oluşan yeni albümünde Despina Vandi'nin seslendirdiği 2 adet adaptasyon şarkıya da yer vermiş.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe