EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

6 Temmuz 2010 Salı

KİBARİYE'DEN ''4 MEVSİM''LİK BİR ALBÜM

Müzik dünyasının kendine has isimlerinden Kibariye de güçlü vokali ile bir kez daha müzik marketlerde yerini aldı.''4 Mevsim'' adını taşıyan albümde Tarkan,Tan,Zülfü Livaneli,Sezen Aksu,Aşkın Tuna,Soner Sarıkabadayı gibi isimlerin söz ve müzikleri yer alıyor.Daha önce Tarkan yorumuyla dinlediğimiz ''Arada Bir'' bu kez Kibariye'nin yorumu ve Tarkan'ın eşlik vokali ile karşımıza çıkıyor.Albümün tek tanıdık şarkısı ''Arada Bir'' değil.''Buz'',''İkinci Bahar'',''Konuşsana Birtanem'' ve ''Yanayım Yanayım'' albümde yer alan cover şarkılar.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe