EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

20 Temmuz 2010 Salı

''KALPTEN GİDENİN'' YERİ DOLMADI,KLİBİ ÇEKİLDİ..

Geçtiğimiz günlerde Hayat Müzik Platformu'nda Ahmet Erten'in sorularını yanıtlayan Metin Arolat, ''Çok Daha Ötesi'' albümün ilk klibini müzik severlerle buluşturuyor.Sözleri Metin Arolat'a,müziği ise Metin Arolat ve R. Aytaç Özgümüş'e ait olan ''Kalpten Gidenin'' klibinde yönetmen koltuğuna yine bizzat sanatçının kendisi oturdu.Klibin önemli bir özelliği de,çekimler sırasında yaşanan her şeyin sanatçının resmi web sitesi üzerinden canlı olarak izlenebilir olmasıydı.Çekimleri Sortie'de gerçekleşen klipte,Arolat'a kalabalık bir dansçı grup eşlik etti.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe