EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

4 Temmuz 2010 Pazar

FETTAH CAN'IN ''HAZİNESİ'' NE OLACAK?

Türkiye'nin popüler söz yazarı ve bestecilerinden Fettah Can da albümlendi.Bugüne kadar Işın Karaca,Murat Boz,Hande Yener,Emel Müftüooğlu,İzel,Gülben Ergen gibi çok sayıda şarkıcının albüm repertuarlarında yer alan Fettah Can şarkıları bu kez sahibinin sesinden dinleyici ile buluşacak.European'in yapımcılığını üstlendiği albümde daha önce hiç bir yerde duymadığımız şarkıların yanında İzel'in yorumuyla dinlediğimiz ''Işıklı Yol'',Hande Yener klasikleri arasına giren ''Armağan'' ve Emel sevilen şarkılarından ''Ara ara'' da yerini aldı.''Hazine'' adını taşıyan albümün çıkış şarkısı ise ''Kahpe Diller''adını taşıyor.Söz yazarı ve besteci kimliğiyle başarı kazanan Fettah Can'ın aynı başarıyı şarkıcı olarak da gösterip gösteremeyeceğini önümüzdeki günlerde göreceğiz.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe