EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

16 Temmuz 2010 Cuma

DERİN TOGAR'IN ''DOKUN''UŞU..Son günlerin dikkat çeken bir ismi de Dmc etiketi ile müzik marketlerde yerini alana teklisi (single) ile Derin Togar.Şu günlerde Amerika'da yayınlanacak albümünde Rihanna'nın prodüktörüyle çalışan şarkıcı ,Türkiye pazarında da ''Dokun'' ile adından söz ettiriyor.2005 yılında Indiana Üniversitesi Opera bölümünden mezun olduktan sonra Facebook aracılığıyla Britney Spears'ın menajeri tarafından keşfedilen Derin Togar ''Dokun'' ile gerçekleştirdiği merhabasının akabinde yepyeni şarkılarla Türkiye ve yurt dışı pazararında adından söz ettirmeye devam edecek.

Share this post

3 yorum Yeni Yorum Yap

 1. Anonim13:27

  guzel sarki, single'da da remixler dikkat cekici

  YanıtlayınSil
 2. Anonim11:07

  çok güzel bi şarkı müthiş bayıldım

  YanıtlayınSil
 3. Anonim11:08

  derin togar çok güzel bi kız

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe